Loading...

Yağ yok iyi

Hey! Oraya nasıl gidiyor? Burada yeni gluten ücretsiz Cheerios’u koşmak ve yemek için yoğun bir gün.

General Mills’in Cheerios’un yulaf tedarikinden başıboş buğday veya arpa’yı ortadan kaldırdığını duydunuz mu? Evet, şimdi çeşitlerden birkaçı glutensiz olacak! Ayrıntıları buradan kontrol edebilirsiniz.
En yeni videolarım

Seyahat Jane Review
Seyahat Jane Portable Urinal İnceleme.

Daha fazla video

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 6
01:19

Canlı
00:00
08:21
08:01

Aslında dündü. Bugün koşmaya gittim ve sonra kazara Fransız tost gözleme tekrar yaptım. Bence bu bir süredir her gün kahvaltım olacak. Garip ama lezzetli ve onu seviyorum.

Öğle yemeği büyük bir salata oldu. Normalde salatalarıma veya başka fındıklarıma ayçiçeği tohumlarını (tiroidiniz ve lezzetli!) koyacağım. Bugün evde hiç yoktu, bu yüzden olmadan gittim. Büyük değil.

Ama kahvaltıdan sonra ve sabahın ortasında öğle yemeğinden sonra hala inanılmaz derecede aç olduğumu fark ettim. Belki de sadece ‘aç bir gün’ yaşadığımı düşündüm.

Hiç normalden daha aç olduğunuz günleriniz var mı? Ve bunu düşündüğünüzde – bu gerçekten açlık ve can sıkıntısı ya da duyguları ya da başka bir şey değil mi ?? Evet. Olur.

Ama bugün tatmin edemedim. Sonunda bugün neredeyse hiç şişman olmadığını fark ettim. Yağ (tercihen sağlıklı yağlar) inanılmaz derecede doyurucudur. Sizi dolu tutmaya ve rastgele istekleri ortadan kaldırmaya yardımcı olurlar. Aslında evimde iyi sağlıklı yağlar yoktu – hepsi fındık ezmesi ve fındıktan çıktım.

#Başarısız

Bu yüzden, ertelemeye ve biraz iş yapmaya çalıştım ama cidden – hala Hungryhungryhungry’deydim. Tüm yoğurtlarımı tek seferde yemeden önce bazı PB almak için inanılmaz hızlı bir alışveriş gezisine çıktım. Ve kapıya girer girmez PB ile biraz ekmek aldıktan sonra kendimi çok daha iyi hissediyorum.

Yağ yemek iyi değil! Kayıt edilmiş.

Diğer yandan… birkaç kişi Roxy ve Vegas’ın anlaşıp geçmediğini sordu. Birlikte yaşarlardı, evet, yaparlar. Demek istediğim, Vegas hala bir kedi = tam olarak kimseyi sevmiyor. Ama Roxy’yi tolere ediyor.

Bu takılmak için olduğu kadar yakın:

İlgili haberlerde: O uzaktan bir domuz! Onun bit pençesine ve ‘denemeyin’ yüzüne bakın.

Soru: Bugünlerde en sevdiğiniz fındık veya sağlıklı yağ nedir?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published.